Leden 2014

Jsem Potterhead. No a?

31. ledna 2014 v 21:49 | Lou |  O mně
Co mám od "značky" Harry Potter?
Jelikož jsem obrovská fanynka Harryho Pottera, už od mých dětských let jsem s mojí starší setřičkou hrávala PC hry Harryho Pottera (konkrétně 2. díl). Časem mi rodiče k narozeninám koupili i 1. a 3. díl. Měla jsem z toho obrovskou radost. :)
Další věcí jsou knížky Harryho Pottera, z knihovny jsem přečetla jen prvních 5 dílů, ale chystám se přečíst všechny :D . Rodiče mi koupili 1 sadu "První čtyři roky v Bradavicích" (přečetla jsem ty čtyři díly za necelé 2 týdny), ale sama si chci koupit i 2 sadu "Poslední tři roky v Bradavicích". :3
Filmy jsem samozřejmě viděla všechny a na "Relikvii smrti" 1. a 2. části jsem byla s kamarády v kině.

Mám i osušku "Harry Potter a tajemná komnata". :D

Hafo plakátů.

Sešity.

Desky na sešity.

Album se speciálníma samolepkama Harry Potter. :D

Nejvíce jsem měla ráda postavu Hermiony. Teď Draca :3


Né nejsem posedlá, jenom blázen do této ságy :)

Jakou si vybrat brigádu?

31. ledna 2014 v 19:21 | Lou |  Ostatní
Ahoj čtenáři. :) Tento článek bude poměrně kratší.

Jelikož se blíží období, kdy si budu konečně moci vydělávat první peníze, tak bych byla ráda za každou radu co mi napíšete. Rada by zněla na téma BRIGÁDA.

Už máte za sebou zkušenosti z brigády? Jakou jste si vybrali? Máte nějaké tipy, nebo rady? Čemu se raději vyhnout a o co se naopak "poprat"? :) Piště prosím do komentářů. :)Zima

31. ledna 2014 v 13:37 | Lou |  Téma týdne
Co si představíte pod pojmem "Zima"? Vánoce, lyžování, bruslení, stavění sněhuláků, či hrozné období v roce, při kterém mrznete? Máte na to optimistický pohled, či naopak pesimistický?
Já si pod zimou představím Vánoce, sníh, a koulovačky, jenže v období zimy pokaždé onemocním. Takže zimu mám ráda vlastně tak na 25%. Létu se nic nevyrovná. :)
Jenže zase můžeme být rádi, že žijeme v pásu, kde zažíváme 4 roční období, protože vemte si, že v tropickém pásu, horko, Vám tu atmosféru nenažene, jako u nás sníh (bohužel tento rok to zrovna nevyšlo). Prostě "bílé Vánoce" jsou lepší. :)

Zimu si teda užíváme hlavně v dětství (máme ji rádi na 100%), ale postupem času ta obliba u nás ubývá, protože neprovádíme koulovačky, stavění sněhuláků, atd. (viz začátek článku)

Vzpomeňte si na ty časy, kdy jste tyto blbosti vyváděli, postavte třeba i toho sněhuláka a obliba u zimy se Vám zase vrátí. :)


Seznámení

30. ledna 2014 v 22:15 | Lou |  O mně
Ahoj.
Pro začátek bych se Vám chtěla představit, říci něco o mě a dát Vám vědět o tom, co se asi na tomhle blogu bude v průběhu jeho existence vyskytovat.
Takže začnu. Jmenuju se Lucka ale budu se podipisovat "Lou". Je mi 13 (za měsíc 14). Miluju pop-rockovou hudbu, rockovou hudbu a world-music, hororové filmy a bláznivé komedie... A Anglii! :3
Už skoro 8 let hraji na klavír a elektronické klávesy (skládám hudbu). Poměrně dlouhou dobu se zabývám zpěvem, jak populární hudby, tak i sborových písní. Před pár lety jsem chodila do pěveckých kurzů, takže jsem díky tomu nasbírala mnoho zkušeností a znalostí ze světa hudby a pocítila jsem, jaké to je stát na jevišti, před obrovským počtem lidí. Díky těmto zážitkům jsem z velké části trému ze sebe setřepala. :)
Další věc, je že jsem: Little Black Star, Potterhead a Gogouš.
Chodím do 1. ročníku 6 letého gymnázia.
...
V dřívější době jsem blog již 2x měla. V 1. případě jsem ho měla s kamarádkou, jenže jí to přestalo bavit. Ve 2. případě jsem na blog neměla tolik času a aktivita za tu dobu klesla a už se nevrátila.
.
.
.
A teď přišla na řadu ta další věc - Co se tu teda vlastně bude objevovat?
-Určitě se budu snažit přidávat různé tutorialy, návrhy, atd... Ve formátu jak obrázků, tak videozáznamů (Móda, účesy,..)
-Zase něco o módě - nové trendy
-Tipy na filmy (+ k nim krátkou charakteristiku)
-Nějaké zajímavé zážitky z mého života :)
-Pokusím se Vám sem i přidat některé nahrávky jak mých coverů na písničky (zpěv, nástroj), tak i mých vlastních složených písní
-Když se mi bude zdát, že některé téma je v dané době hodně oblíbené, tak o něm také něco přispěju. :)
-Nemohu říci jak často budu přidávat příspěvky, protože někdy je období kdy mám více času a můžu přispívat celý týden a někdy je období, kdy nepřidám příspěvek třeba 2-3 týdny. O tom rozhodne náročnost ve škole... :)
Toho je myslím pro začátek dost a budu se snažit, aby se Vám moje příspěvky líbily. :)