Únor 2014

Stylově nalakované klíče

23. února 2014 v 15:16 | Lou |  Tutorialy
Ahoj, s menším časovým odstupem tu mám pro Vás zase článek. Nebo spíše "DIY" tutoriál. :) Máte všechny klíče nudně stejné, ošoupané a nebo se už v nich nevyznáte? Jestli ano, tak jste tu správně! :) Jelikož ráda vymýšlím něco nového, tak proč nevyzkoušet lak na nehty na klíčích?

Potřebujete: laky na nehty (hlavně syté barvy, ale třeba průhledné se třpytkama atd. můžete použít na přetření), lihový černý fix (tenčí), (odlakovač)

Vyfotila jsem Vám jenom výsledný vzhled klíčů, ale určitě si domyslíte, jak jsem asi postupovala. ;)
Doufám, že se Vám článek líbil a nezapomeňte napsat komentář a jestli máte nějaké konstruktivní připomínky, určitě se je nebojte v komentáři zmíňit. ;)

Nanuky z gumových medvídků?

2. února 2014 v 16:11 | Lou |  Tutorialy
Ahoj čtenáři. Dnes tu mám pro Vás článek na téma NANUKY. No, není to tak docela článek, lépe řečeno tip, nebo nápad. Nevím jestli to už někdo zkoušel (nejspíše ano :D), nebo jestli jsem na to přišla já. :D


Jde o to, že si vyrobíte nanuk, který se skládá pouze z gumových medvídků a limonády Sprite.
Pro tuto výrobu potřebujete: Gumové medvídky, limonádu sprite, formičky na nanuky + "držátka" (prodávají se dohromady)

POSTUP: Do formiček nasypete gumové medvídky (cca 10 na jednu formičku) a zalijete limonádou Sprite až kousek pod okraj. Potom do každé formičky dáte držátko a dáte na několik hodin do mrazáku. Pak už stačí jen počat než zmrznou. :)

Oční líčení (ŠKOLA, PÁRTY)

1. února 2014 v 18:48 | Lou |  Tutorialy
Ahoj čtenáři, dnes Vás zdravím u prvního článku do rubriky TUTORIALY. :)

V tomto článku chci rozebírat, jak vykouzlit vhodné oční líčení do školy a na párty . Spousta lidí neví, jestli mohou zvolit do školy kouřové oční stíny, nebo...hodí se vůbec tmavé líčení přes den? Je v tom opravdu veliký zmatek a já Vám poradím několik tipů. :)

1) DO ŠKOLY - S očním líčením bych to moc nepřeháněla - barevně a ani bych nepoužívala všechny možné prostředky na oční líčení. Podle mě by se měly používat spíše světlejší tóny... na kouřové oči raději ani nepomýšlejte. Nemuselo by se to líbit učitelkám a popravdě se tmavé líčení na den ani nehodí. ;-)

Já osobně používám bílé, béžové a hnědé stíny (viz obrázek).

Na toto líčení potřebujete: bílé, béžové a hnědé oční stíny (musí být matné), bílou a černou tužku na oči, černou řasenku, bázy pod oční stíny, (tmavou tužku na obočí a tmavé stíny - k úpravě obočí)

POSTUP: Ze všeho nejdřív si na víčka rozetřeme bázy (pro delší výdrž stínů). Potom si vnitřní koutky (blíže k nosu) obtáhneme bílou tužkou na oči. Na pohyblivé víčko si naneseme bílé stíny a důkladně rozetřeme (může lehce zasahovat nad pohyb. víčko). Nad pohyblivé víčko naneseme béžové stíny, které rozetřeme až nahoru k obočí po celém nepohyblivém víčku. Na stranu pohyblivého víčka (dál od nosu) naneseme hnědé oční stíny a rozetřeme je svisle, aby zasahovaly kousek na nepohyblivé víčko. Přichází na řadu černá tužka na oči - tu použijeme jenom malinko a to na vnější koutek oka (dál od nosu) i nahoru i dolů (na obrázku to uvidíte :D ). Nakonec řasy lehce obtáhnete černou řasenkou a líčení je hotovo! :) Popřípadně doděláte obočí.