Březen 2014

Máslový ležák - RECEPT

16. března 2014 v 16:40 | Lou |  Tutorialy
Určitě všichni známe onen proslavený nápoj prodávaný v hospodě "U Tří košťat" z filmu Harry Potter. Všichni jste ho určitě chtěli ochutnat a teď tu máte návod na jeho přípravu! :)

! Existují 2 druhy máslového ležáku, tak Vám sem dám oba 2 recepty :) !

1.

Přísady na jednu sklenici:
60ml vaječného koňaku
50g moučkového cukru
15ml rozteklého másla
1 silnější plátek másla (ne rostlinného!)
4 kostičky hořké čokolády
(skořice)

Příprava:
Čokoládu dáme do nádoby a necháme ji rozpustit v mikrovlnce nebo na sporáku ve vodní lázni. K čokoládě přidáme vaječný koňak a moučkový cukr a promícháme(stačí lžičkou , potom přidáme rozpuštěné máslo a na malé kostičky nakrájené (nerostlinné) máslo. Důkladně rozšleháme a vložíme na 1min. do mikrovlnky (nejvyšší stupeň) a ne do vodní lázně dokud se ležák nerozteče. Nakonec ležák můžete posypat skořicí.


NOVINKY ohledně blogu

15. března 2014 v 18:22 | Lou
Ahoj lidi. Omlouvám sem ale teď jsem byla nemocná as ani jsem nějak neměla náladu ani sílu vymýšlet články a tak jsem si dala menší pauzu. ;)

Mám pro Vás Novinku - Rozhodla jsem se s tímhle blogem zaměřit spíš hlavně na BEAUTY AND STYLE. :) Samozřejmě bych pořád přispívala tenhle můj MIX (Téma týdne, nápady, atd...) ale už ne tak hodně jako tuhle mojí novou rubriku. Doufám, že by jste to "přijmete", protože tohle je mi v poslední době bližší :)
Takže v blízké době očekávejte videa typu : TAGY - Moje denní rutina, Co je v mé tašce?, Nákupy za tento měsíc, ...