Červenec 2014

Jednoduchý náramek z korálků

30. července 2014 v 20:22 | Lou |  Tutorialy
Zdravím.
Už jste někdy chtěli vyrobit náramek z korálků, který je zajímavější než jen vlasec, povlečený jedním druhem korálků? Tak tento tutorial je přesně pro Vás. Jedná se o velice jednoduchý náramek, ve kterém můžete použít třeba 10 barev korálků a v každé řadě se střídají. Nyní tu ale mám náramek ze 2 barev. Jak se říká - ,,V jednoduchosti je krása".

Potřebujete: 2 barvy korálků (stejné velikosti, nejlépe kulaté), průhledný vlasec (o průměru 0.3mm, dlouhý cca 80cm), nůžky
RECENZE - Hvězdy nám nepřály

29. července 2014 v 17:35 | Lou |  Tipy na filmy a knihy
Zdravím. Dnes tu pro Vás mám první článek do rubriky 'Tipy na filmy a knihy'.

Určitě už jste alespoň letmo zahlédli v regálech knihkupectví modrou knížku s černým srdcem v oddělení světových bestsellerů. Jedná se o knížku od Johna Greena nesoucí název 'Hvězdy nám nepřály' nyní již i filmovou verzi.

Srdíčko z korálků

29. července 2014 v 1:05 | Lou |  Tutorialy
Ahoj, jsou prázdniny a já se snažím využít vzácně pěkné počasí. Proto jsem v poslední době byla opět neaktivní, ale chci si naplánovat, že alespoň jednou za týden by i přesto měly vycházet články. Přeci jen většinu večerů mám volných, tudíž by to pravidelné vydávání konečně mělo vyjít. :-)

Dnes tu mám pro Vás článek na nový druh tutorialů, který určitě nebude poslední. :-)
Pokud už jste profesionálové ve výrobcích z korálků, nebo jste úplní začátníci, tento tutorial je tak jako tak pro Vás.
Jestli si chcete vyrobit přívěsek na řetízek, či na náušnice (za pár korun si můžete koupit komponenty a velice snadno si náušnice vyrobit) - stačí si prohlédnout a řídit se podle tohoto velice jednoduchého návodu. Tak začínáme! :-)

Potřebujeme: Nůžky, průhledný vlasec (průměr 0.3cm) cca 30cm dlouhý, 32 korálků (nejlépe kulatější tvar)